הכירו את המעצבת

נעים להכיר, שמי רויטל אשר להב, אני מעצבת גרפית מזה 20 שנה, התחלתי את הקריירה שלי כצלמת בוונקובר, קנדה. כצלמת, שילבתי עיצוב גרפי בעבודתי וזה נתן לי את החוויה המושלמת לעזור ללקוחות שלי והפך את העבודה שלי לייחודית. רכשתי מיומנויות בעבודה ישירה עם הלקוחות שלי ועסקים מכל הסוגים והגדלים. אנו חיים בעולם של תחרות עם המון מסרים ועל מנת לבלוט בערוצי השיווק השונים ובכדי להיות מזוהה עם הסביבה כל עסק בין אם הוא קטן או גדול חשוב שתהיה לו נראות נכונה שתבדל אותו. בעזרת אפיון נכון נגיע ללוגו מוצלח ונעביר לצופה מסרים וערכים חשובים וכך נצליח למשוך את הלקוחות הנכונים. אני מאמינה שאם רוצים לנהל עסק כמו שצריך ולמזער כמה שיותר נזקים צריך לקחת את המומחים שמכירים ויודעים בדיוק מהם האתגרים שיחסוך לכם הרבה כאב ראש, זמן יקר וכסף. מטרת העל שלי היא לעזור ללקוח להגיע ללוגו המוצלח! אני זוכה להגשים וללוות חלומות של עסקים קטנים וגדולים וזה מסב לי אושר וסיפוק רב. החלום שלך, הדמיון שלך והעיצוב שלי וביחד נגיע ללוגו מושלם.

למה דווקא אני?

וותק מעל 20 שנה

לפני שהפכתי להיות עצמאית, הייתי שכירה במשרד פרסום ובעיתון מעריב. הניסיון הרב שצברתי כמעצבת לגופים וארגונים גדולים סייעו לי רבות כעצמאית. חשוב לי מאוד לדייק ולתת לזה ביטוי גם אם צריך להיכנס לפרטים הקטנים מה שמצריך ממני לעצב בצורה קפדנית.

יצירתיות

מאחורי כל עיצוב שלי יש חשיבה מרובה עם דגש על רעיון שילווה את התוכן ויעביר את המסר בצורה יצירתית, ברורה ומעניינת. מאחורי כל עיצוב שאני מעצבת יש קונספט שחשוב להדגיש ולהבליט בכדי למשוך את הצופה ולמקד אותו במה שחשוב. לעיתים צריך לחשוב מחוץ לקופסא על מנת לתת פיתרון ולדעת מה העיקר ומה התפל בשביל להעביר את המסר לצופה בצורה קלילה ומהירה.

עמידה בלוח זמנים

כאן זה לא קנדה! עם כל שנות הניסיון שצברתי שעבדתי בעיתון מעריב ובחברת פרסום למדתי לעבוד בצורה נכונה ויעילה גם בזמן לחץ על מנת שאוכל לספק את העבודה ברמה גבוהה מקצועית ולעמוד בלוח זמנים שנדרש ממני.

צרכי הלקוח

שירות הוא אבן היסוד שלי, חשוב לי לתת ללקוחות שלי את השירות הטוב ביותר. , חשוב לי לפני הכל להקשיב לצרכי הלקוח, אני תמיד עושה תיאום ציפיות ותשאול נכון על מנת לדייק את העיצוב שיהיה גם מקצועי וגם לשביעות רצונו של הלקוח ובסופו של דבר נגיע ביחד ללוגו המוצלח. אני מקפידה להיות בקשר עם הלקוח וחשוב לי ההצלחה שלכם. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלי.

אז בואו נצא לדרך
אשמח לעמוד לשירותכם
רויטל אשר להב | מעצבת גרפית