המלצות

רויטל היא הדבר האמיתי, חיפשתי המון זמן מעצבת גרפית אשר יכולה מצד אחד להבין את הרצונות שלי ולהכיל אותם, ומצד שני לקבל מוצר מוגמר ומדויק אשר הרבה מעבר לצפיות שלי. מספר אחת! אני ממליצה עליה בחום ובאהבה.
Etel Perugia, Italy
פניתי לרויטל על מענת לעצב לוגו. כשפגשתי את רויטל הכרתי בראש ובראשונה מישהי שידעה להקשיב לי ולזרום עם הדרישות שלי, הזמינות, השירות מקרב הלב והסבלנות שלך הדהימו אותי! קיבלתי את המוצר שביקשתי באופן המקצועי שבו רציתי שייראה לא פחות חשוב מכך, המחיר ששילמתי עבור השירות והמוצר הסופי שקיבלתי מרויטל היה הוגן למדי, לכן אני ממליצה בחום על רויטל לכל המעוניין/נת. ​ ​
אורלית אשר קשטן, עו"ד, ישראל
אני רוצה להודות לך על השרות, הסבלנות והיחס המקצועי, האכפתי והדוחף קדימה לעשיה. היכולת שלך לראות את הצרכים לעסק שלי ולשלבם עם משאלות הלב שלי ראויה לשבח. אין עלייך, אני כל כך מרוצה מהתוצאה. תודה רבה!! ממליצה בחום על רויטל.
נופר גונן, עו"ד, ישראל
כל כך הרבה מקצועיות, אדיבות ויצירתיות בבן אדם אחד. ושלא נשכח סבלנות עם לקוח כמוני! התוצר המוגמר מדהים!! אני לא מפסיק לקבל מחמאות על נראות ונוחות האתר והכל בזכותה של רויטל. עד היום, בכל שאלה שינוי ופנייה רויטל שם כדי לפתור לי הכל. אז תודה רויטל על הכל!!!
עו"ד אורן מור, ישראל
ממליצה בחום! נעזרתי בשירותייה של רויטל . רויטל מקצוענית, מוכשרת וסבלנית ואני כל כך מרוצה מהתוצאה.
יערה גולן, ישראל
Dear Revital, Warm. Prompt. Professional. These are the three words that immediately sum up my experience with Revital’s graphic design studio. She involves her clients in the process, ensuring their total satisfaction with the results. After our initial consultation, I was offered a variety of design choices to choose from. Based on my needs and preferences, she tweaked the designs and also gave me her professional advice as to what would work best. I appreciated Revi’s patience and also her creativity as she explored different design concepts. I am absolutely delighted with Revital’s logo creation for my online teaching platform. The logo effectively communicates the core values of my enterprise: a positive environment for student-centered learning and personal growth. I do indeed feel as if my new logo enhances the presence and marketing potential of my business. For that, I am very grateful. Thanks, Revi!
Karlena Cagnoli , Italy
I really enjoyed working with you. It was very easy to work with Revital and the results were beyond my expectations. The logo looks perfect, I'm impressed! Thank you
Rob McGee, Canada